Wyposażenie biura – dekoracje

0
1136
biuro szare

Chociaż z drukarnią najczęściej łączymy bogatą ofertę materiałów reklamowych, jak wizytówki, ulotki, czy też bilbordy lub z różnorodnymi materiałami przemysłowymi, to drukarnia może zaoferować dla naszej firmy znacznie więcej.

Nowoczesne fototapety

W zależności od grupy, do której przynależymy możemy postrzegać drukarnie nico inaczej. Większość przedsiębiorców utożsamia drukarnię z wytwarzaniem materiałów promocyjnych, z kolei większość osób wykorzystuje punkt do klasycznego wydruku dokumentów oraz ich kserowania. W praktyce w profesjonalnej drukarni odnaleźć można znacznie więcej. Jedną z usług jest wytwarzanie stylowych i nowoczesnych fototapet. Poszczególne, oferowane przez drukarnię fototapety mogą być nałożone na odmienne materiały.

Fototapeta to unikatowe zdjęcie lub grafika, która może zostać przeniesiona na naszą ścianę. Dzięki temu open space, sala konferencyjna czy mały pokój w biurze staje się zupełnie innym miejscem. Wystarczy odnaleźć odpowiedni plik na komputerze i zlecić wykonanie fototapety. Jeżeli nie posiadamy odpowiedniego pliku skorzystać możemy z puli zdjęć, do której dostęp ma drukarnia. Dzięki temu możemy mieć pewność, że fotografia zostanie odpowiednio wyskalowana i nie straci na jakości poprzez powiększenie na ścianę. Zwykle w biurach wykorzystuje się motywy miejskie, nowoczesne i pobudzające kreatywność.

Różnorodne materiały

W zależności od naszych preferencji zamówić możemy różnorodne modele fototapet, które posłużą jako wspaniałe dekoracje do biura. Poszczególne tapety mogą być nadrukowane na rozmaitych materiałach. Druk najczęściej nakłada się na papier lub tworzywo sztuczne, aczkolwiek dla większości punktów wydruki na płótnie również nie będą stanowić większego problemu. Dostępne na rynku tapety, ze względu na materiał podzielić można na fototapety:
– lateksowe,
– flizelinowe,
– papierowe,
– winylowe,
– tekstylne.

W zależności od zastosowanego materiału uzyskamy nieco inną głębię i naturalność koloru, tapety będą charakteryzować się też inną odpornością na uszkodzenia mechaniczne i mycie oraz będą miały nieco inny wpływ na znajdującą się pod nią ścianą. Ponadto istnieje możliwość laminowania część fototapet tak, aby można było je zamontować w pomieszczeniach, w których tapeta może mieć styczność z wilgocią, między innymi w biurowej kuchni lub łazience.

dekoracje do biura

Obrazy na płótnie

Omawiając fototapety nie sposób pominąć obrazów na płótnie. Chociaż czasami wydruki na płótnie są utożsamiane z fototapetą, to nie jest to prawda. Fototapeta jest cienkim materiałem, rozciągniętym na duży obszar ściany. Z kolei wydruki na płótnie, ze względu na swój wygląd przypominają klasyczne obrazy. Jedyną różnicą jest fakt, iż zostały wydrukowane. Tego rodzaju obraz może nadać każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Często umieszcza się na nich motywujące hasła, aby mijający je pracownicy nabierali pewności siebie i mieli nieco uśmiechu podczas dnia pracy 🙂

Naklejki

Jako dekoracje do biura posłużyć mogą nie tylko tapety naścienne oraz obrazy na płótnie. W tym celu wykorzystać można również różnorodne naklejki, których wykonanie zlecić możemy w drukarni. Tak samo, jak w przypadku fototapety możemy zdecydować o obrazie lub grafice, która znajdzie się na naszych spersonalizowanych naklejkach. Dzięki temu wpasują się idealnie w biurową przestrzeń. Oprócz klasycznych płaskich naklejek zamówić możemy również wypukłe naklejki 3D.

 

Dostępne są również naklejki magnetyczne, które będziemy mogli zawiesić między innymi na lodówce. Punkt druku to znacznie więcej, niż zostało przedstawione powyżej. W tego rodzaju miejscu możemy nabyć świetne materiały reklamowe, przemysłowe, dekoracje do biura, czy też skorzystać z różnorodnych usług uszlachetniania produktów poligraficznych, jak i usług obróbki introligatorskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here