Warto zainwestować w reklamę

0
1520

Każda firma inwestując w reklamę wiele zyskuje i staje się od razu widoczna na rynku. Propozycji reklam jest wiele i przykładem jednej z nich jest reklama świetlna. 

Kasetony podświetlane i powieszone nad wejściem do sklepu lub firmy są doskonale widoczne i od razu zaznaczają istnienie danej firmy. Produkcja tego rodzaju reklam nie jest trudna, a sam jej koszt nie jest zbyt wysoki.

Jaki mamy wybór?

Decydując się na reklamę podświetlaną możemy wybrać pomiędzy:
– podświetlanymi kasetonami,
– logotypami z plexi,
– podświetlanymi literami 3D.

Wszystkie wspomniane opcje doskonale zareklamują każdą firmę. Projekty są profesjonalnie wykonane przez grafików, których zatrudnia każda profesjonalna drukarnia. Tego rodzaju reklamę można powiesić nad wejściem, w okolicy reklamowanej firmy lub przy drodze. Reklama jest widoczna w dzień i w nocy i zawsze zwraca na siebie uwagę.

Jaka jest reklama świetlna?

Reklama firmy powinna być widoczna i zauważalna i taka właśnie jest reklama świetlna. Na czym więc polega tego rodzaju reklama?

Litery 3D dają niesamowity efekt, są podświetlane za pomocą specjalnych modułów LED. Podświetlane moduły są niezwykle atrakcyjne i bardzo tanie w eksploatacji. Litery można zamontować jako samodzielny napis reklamowy, można je umieścić na konstrukcji nośnej lub na specjalnej płycie.

Inny przykład podświetlanej reklamy to logotypy z plexi. Są to przestrzenne i podświetlane loga danych firm, z treścią reklamową. Tego typu znaki firmowe wykonuje się z plexi, dibondu, styroduru, specjalistycznych laminatów grawerskich czy materiałów metalizowanych. Dodatkowo podświetla się tego rodzaju reklamę.

Jeszcze innym przykładem podświetlanej reklamy są kasetony. Zawiera się na nich wszelkie informacje o danej firmie, podświetla się je modułami LED.

Każdy rodzaj reklamy jest odporny na warunki atmosferyczne, można reklamę podświetlaną stosować na zewnątrz i wewnątrz. Każdy podany przykład sprawdza się doskonale.

Zapraszamy na stronę naszego partnera – producenta reklamy, w tym także reklamy świetlnej. Wejdź i zobacz litery 3d rzeszów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here